HEMEN ARA  SORU SOR
SERVİS
SERVİS

SERVİS

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. SERVİS yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. SERVİS hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Beyaz eşya denildiği zaman bir dünya devi olan '' Bosch '' ilk akla gelen markadır. Her ne kadar yerli firmalarımız çok güzel ürünler çıkartsa da, yabancı marka tutkusu olan kişiler ve Avrupa ürün isteyenler ilk önce Bosch'un kapısını çalmaktadır.

Bu yazımızda sizlere Bosch servisi Kayseri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Ama önce Bosch'un tarihçesi hakkında küçük bilgiler verelim sizlere… 1886 Yılında, Almanya'da Robert Bosch tarafından ilk fabrika kurulmuştur. 1910 Yılında da Türkiye'de ilk temsilcilikleri kurulmuştur. Bu yıllarda ürün Avrupa'da üretiliyordu ve temsilcilikler aracılığıyla ülkemize getiriliyordu. Ta ki 1972 yılına kadar böyle devam etti. 1972 Yılında Bursa da Bosch firması kendi fabrikasını açtı. O yıldan bu yana Avrupa markası olan Bosch ülkemizde de üretilmeye başlandı.

Kız çeyizlerinin vazgeçilmezi olan Bosch beyaz eşya ürünlerine bugün Türkiye'nin her yerinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bosch Servisi Kayseri de ilimizin her yerinde bulunmaktadır. Yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte, markanın yeni evlenecek olan çiftlere özel birçok kampanyası bulunuyor. Servis kampanyalar hakkında bilgi almak için hemen servisimize uğrayabilirsiniz.

Bir Alman markası olan Bosch, kalitede kesinlikle sınır tanımamaktadır. Fakat her beyaz eşya ürününde olduğu gibi Bosch'ta da zamanla yıpranma ve arızalar oluşabilir. Böyle durumlarda kesinlikle sıkıntı yaşamanıza gerek yok. Çünkü Türkiye'nin her yanına yayılan servis ağıyla kısa sürede sorununuzu çözecektir. Bosch servisi kayseri olarak arama yapıp, bulunduğunuz yere en yakın servisi telefonla arayıp, arıza kaydınızı bırakabilirsiniz. Bir iki gün içinde servis yetkilileri evinize ulaşacaktır. Evde çözülebilecek bir sorunsa, orada tamirini gerçekleştirecektir. Evde çözülemeyen sorunlarda, kendi nakliye araçlarıyla ürünü evinizden alıp, servise götüreceklerdir. Kısa sürede de tamirini gerçekleştirip, size dönüş yapacaklardır. Bosch garantisinde aldığınız hiçbir üründe tamirden dolayı bir korku yaşamazsınız. Çünkü ürünlerinin bakım ve tamiratlarında en üst düzeyde, titizlikle işlerini yapan servis yetkilileriyle muhatap olacaksınız.


İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK