HEMEN ARA  SORU SOR
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. HAKKIMIZDA yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. HAKKIMIZDA hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Kayseri Bosch Servisi

Kayseri Bosch özel servisi arayanlar için firmamız günün her saati hizmet vermektedir. Online olarak da servis hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Kayseri Bosch Servisiolarak, deneyimli personellerimiz ve 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bizlerden alacağınız tüm hizmetlerin öncelikle garanti kapsamında olduğunu bilmelisiniz. Çünkü sunduğumuz tüm işlemler 1 yıllık bir garanti kapsamında sizlere aktarılır. Ayrıca tüm soru ve servis başvurularınız için çağrı merkezimizi arayabilir ve kesintisiz hizmet almaya hemen başlayabilirsiniz.

Kayseri Bosch Servisi bu hizmetleri sunarken tamamen müşteri memnuniyetini sağlamanın amacındadır. Uygun fiyat garantisi ve üstün hizmet sayesinde yenilikleri takip ediyor ve en avantajlı imkânlardan yararlanmanızı sağlıyoruz. Bosch servisi olarak sürekli kendini geliştiren bir yapıda hareket ediyor ve Kayseri’nin geneline servis hizmeti sunuyoruz. Ayrıca geniş yedek parça rezervi sayesinde talep ettiğiniz tüm markaların yedek parçalarına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu sayede müşterilerimizin uzun süre beklemesine gerek kalmadan ihtiyaçların kısa sürede karşılanması sağlanmaktadır.

Kayseri Bosch Servisibu imkânları size çok uygun fiyatlarla sunar. Yüksek müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesiyle Kayseri’nin öncü firmalarından biri olmaya devam ediyoruz. www.iklimservis.com olarak markanın gerekli tüm bakım onarım işlemlerini sunarken ihtiyaçlarınızı belirleyerek çözümler üretmenin gayreti içerisindeyiz. Bu anlamda bizleri hemen arayabilir ya da sitemiz üzerinden Online servis çağır hizmeti alabilirsiniz. Bölgedeki güvenilir firmalar arasında lider olmanın ve profesyonel bir ekiple çalışmanın gururunu yaşamaya devam ediyoruz.

Garantili hizmet politikamızın yanı sıra servis başvurularınıza çok hızlı bir şekilde geri dönüş yapıyoruz. Çağrı merkezimiz bu konuyla ilgilendiği için anında dönüş yapar ve talep ettiğiniz hizmet hakkında tüm bilgileri sizlerle paylaşır. Bosch servisi olarak bayilik hizmetlerimize ve temel servis ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm getiriyoruz. Ayrıca markanın tüm yedek parçalarına kısa sürede ulaşabilir ve uygun fiyat garantisiyle sahip olabilirsiniz. Müşterilerimizle çıktığımız bu yolda en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleri sunarken Kayseri’deki güvenilir firmalar arasında ilk sıradayız. Tüm servis ihtiyaçlarınızı artık bizlerle paylaşabilir ve kısa sürede en kaliteli çözüme ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK